Skip to content

Kinga Sieradzon

Dyrektor Generalna Tetra Pak, odpowiedzialna za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i studiów biznesowych w International Institute for Management Development w Lozannie, Szwajcaria. Menadżer z wieloletnią praktyką biznesową w Polsce i za granicą. Od ponad 20 lat związana z firmą Tetra Pak, światowym liderem w produkcji kompletnych rozwiązań do przetwarzania i pakowania żywności.  W strukturach firmy odpowiedzialna była zarówno za wdrażanie globalnych projektów z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, serwisu jak i lokalnie za działania strategiczne oraz operacyjne na poszczególnych rynkach. W latach 2006 – 2010 pełniła stanowisko Dyrektora Operacyjnego Serwisu odpowiedzialnego za Europę Południowo Wschodnią (Grecja, Cypr, Izrael, Bulgaria, Rumunia, Mołdawia), w latach 2010 – 2014 stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Polsce. W 2014 przejęła stanowisko Dyrektora ds. Obsługi Klienta i Strategicznych Klientów w globalnej siedzibie firmy w Lozannie gdzie odpowiedzialna była za wdrożenie globalnych standardów obsługi klienta, globalnego programu badania satysfakcji klientów i usprawnienie wewnętrznych procesów w każdym punkcie interakcji z klientem. Stanowisko Dyrektora Generalnego na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry przejęła w 2016 roku.

Kinga posiada duże doświadczenie w zarządzaniu multikulturowymi zespołami,  w psychologii biznesu oraz rozwoju efektywnego przywództwa.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Prosimy przesłać dokumenty aplikacyjne ze stosowną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celu rekrutacji na adres:

info@proactiveleadershipacademy.com