Skip to content

Zbigniew Mielke

 

Nauczyciel z wykształcenia. Jest certyfikowanym trenerem uważności w nurcie psychologii kontemplatywnej, ukończył  „Professional Training in Contemplative Psychology and Mindfulness”. Od ponad dwudziestu lat praktykuje medytację i studiuje psychologię buddyjską. Odbył wiele odosobnień medytacyjnych. Przez kilka lat uczestniczył w treningu, dotyczącym pracy z przestrzenią i emocjami: Mudra Space Awareness oraz Maitri, prowadzonych przez Lee Worley z Uniwersytetu Naropy w Boulder, CO (USA).

Jest także coachem, konsultantem MindSonar, posiada certyfikat „master practitioner in the art of neuro-linfuistic programing”. Od kilkunastu lat współpracuje z polskimi  i zagranicznymi firmami (m.in. Plus GSM, Generali T.U. S.A., Bank Millennium, Skandia T.U., Deutsche Bank, wszystkie spółki z grupy Leszka Czarneckiego Getin Holding, Alex T. Greate, Novision, Allfinanz, Bellford, Provida, Szkoła Inwestowania, Fidelity Life, Metrohouse&Partnerzy, Beatex Group…).

Był też aktorem a następnie instruktorem „Szczecińskiego Teatru Pantomimy” i prowadził warsztaty komunikacji bez słów oraz teatralne dla dzieci i młodzieży.

Obecnie, korzystając z wiedzy i doświadczenia z tych obszarów, prowadzi treningi uważności i świadomości, komunikacji, rozwoju osobistego, coaching indywidualny i grupowy. Jak również prowadzi szkolenia i coaching dla firm.

Jest absolutnie zakochany w swoim synu i uważnie obserwuje siebie w relacji z nim jako ojciec. To wpłynęło na rozpoczęcie prowadzenia treningu dla opiekunek i rodziców oraz dzieci z uważności w życiu codziennym oraz prowadzenie coachingu rodzicielskiego. Chce zainspirować praktyką kontemplatywną tych wszystkich, w rękach których leży dobro drugiego człowieka.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Prosimy przesłać dokumenty aplikacyjne ze stosowną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celu rekrutacji na adres:

info@proactiveleadershipacademy.com