Skip to content

Marta Chmielewska 

Ukończyła Wydział Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie.

Prezes Mea Group, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Z branżą eventową związana od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach eventowych, odpowiadając za obszar realizacji imprez oraz PR. Własną agencję założyła w 2008 r. i odtąd konsekwentnie ją rozwija, co zapewniło Mea Group dynamiczny wzrost i pozycję jednego z liderów polskiego rynku organizacji eventów. Czynnie angażuje się także w życie polskiej branży eventowej, regularnie gości na łamach branżowych mediów. W lutym 2014 r. została powołana do Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej na stanowisko Wiceprezes. W listopadzie tego samego roku, decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SBE, objęła stanowisko Prezes Zarządu. W 2017 r. po raz drugi została wybrana Prezes Zarządu SBE.

Laureatka tytułów „Osobowość Roku 2014” magazynu MICE Poland w kat. Organizator  oraz „Businesswoman Roku 2014” w kategorii Lider w branży eventowej magazynu „Businesswoman & life”.

Wiele satysfakcji przynosi jej dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mentorka, jest też wykładowcą Studium ‘Event Managementu’ na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego . Zasiada także w jury konkursu TopEvent oraz jest Dyrektor Programową Konferencji Event Biznes. Członkini Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Grupa Uczelni Vistula) oraz Członkini Rady Programowej CEO Round Table – Forum Rozwoju Przywództwa.

Wspiera organizacje promujące jeszcze większą obecność kobiet w biznesie. Szczególnie chętnie angażuje się w działania społeczne, takie jak pomoc bezdomnym, dzieciom, wspiera Fundację Pożywienie Darem Serca. Czas wolny poświęca rodzinie i realizacji swoich pasji: aktywnościom sportowym, holistycznemu stylowi życia, psychologii i filozofii, wspieraniu kobiet. Jej hobby to czytanie książek oraz zdrowe gotowanie.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Prosimy przesłać dokumenty aplikacyjne ze stosowną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celu rekrutacji na adres:

info@proactiveleadershipacademy.com